Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Kontakt:


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa



Zespół Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) -  Projekty szkolnictwa zawodowego

Koordynator Emilia Halemba
tel. 22 46 31 671; ehalemba@frse.org.pl

Agata Kłopotowska
tel. 22 46 31 673; aklopotowska@frse.org.pl

Patrycja Makowska
tel. 22  46 31 675; pmakowska@frse.org.pl

Patrycja Szczypska
tel. 22 46 31 691; pszczypska@frse.org.pl

Katarzyna Łukasiak
tel. 22  46 31 674; klukasiak@frse.org.pl

Dagmara Wieczorkowska
tel. 22 46 31 672; dwieczorkowska@frse.org.pl  

Joanna Bazylak
tel. 22 46 31 304; 

Dominika Żółcik
tel. 22 46 31 299; 

Arkadiusz Chabiera
tel. 22 46 31 677; 

Mateusz Winek
tel. 22 46 31 676;   

Katarzyna Płoskiewicz
tel. 22 46 31 446, kploskiewicz@frse.org.pl


ROZLICZENIA FINANSOWE PROJEKTÓW MOBILNOŚCIOWYCH

Małgorzata Lipska
tel. 22 46 31 143; mlipska@frse.org.pl

Adam Wierzchowski
tel. 22 46 31 149; awierzchowski@frse.org.pl

Katarzyna Baranowska
tel. 22 46 31 132;