Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Szkolenia

Serdecznie informujemy, że rusza cykl warsztatów pn. POWER MASTER dedykowanych przedstawicielom instytucji realizujących projekty mobilności ponadnarodowej sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe na zasadach programu Erasmus+, finansowanych ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój! POWER MASTER jest kolejnym, po POWERGEDONIE, wydarzeniem mającym na celu podniesienie jakości projektów realizowanych na zasadach programu Erasmus+, ale dofinansowanych ze środków POWER. W każdym roku planowana jest organizacja przynajmniej jednego warsztatu. Każde spotkanie będzie organizowane dla innej branży zawodowej, w innym miejscu w Polsce.  

Szczegółowe informacje o warsztatach POWER MASTER są dostępne na stronie http://power.frse.org.pl/ksztalcenie-zawodowe/article/POWER-MASTER/

 materiały szkoleniowe

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami przedstawionymi na szkoleniach nt. zasad zarządzania projektami mobilności, które odbyły się w Warszawie w trzech turach: 18 wrzesień 2017 oraz 9 i 13 październik 2017.

We wszystkich szkoleniach wzięło udział ok. 330 przedstawicieli instytucji realizujących projekty mobilności z listy rezerwowej konkursu 2017, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe - akcja 1, które finansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach realizowanego przez FRSE projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

1. Umowa finansowa pomiędzy FRSE a instytucją beneficjenta

UF - FRSE - slajd

2. Zarządzanie jakościowe projektem 

 ŻIG - slajd 2

 

 

 

3. Umowa między beneficjentem a uczestnikiem mobilności 

UF - uczestnik - slajd

4. Zarządzanie finansowe projektem

finanse - baner

5. System Mobility Tool+ wstępne zagadnienia 

MT - slajd