Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Szkolenia

Serdecznie informujemy, że rusza cykl warsztatów pn. POWER MASTER dedykowanych przedstawicielom instytucji realizujących projekty mobilności ponadnarodowej sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe na zasadach programu Erasmus+, finansowanych ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój! POWER MASTER jest kolejnym, po POWERGEDONIE, wydarzeniem mającym na celu podniesienie jakości projektów realizowanych na zasadach programu Erasmus+, ale dofinansowanych ze środków POWER. W każdym roku planowana jest organizacja przynajmniej jednego warsztatu. Każde spotkanie będzie organizowane dla innej branży zawodowej, w innym miejscu w Polsce.  

Szczegółowe informacje o warsztatach POWER MASTER są dostępne na stronie http://power.frse.org.pl/ksztalcenie-zawodowe/article/POWER-MASTER/

materiały szkoleniowe

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami przedstawionymi na szkoleniach nt. zasad zarządzania projektami mobilności, które odbyły się w Warszawie w trzech turach: 17 wrzesień 2018 oraz 2 i 8 październik 2018.

We wszystkich szkoleniach wzięło udział ok. 310 przedstawicieli instytucji realizujących projekty mobilności z listy rezerwowej konkursu 2018, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe - akcja 1, które finansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach realizowanego przez FRSE projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

1. Kwestie formalne zarządzania projektem - umowa finansowa pomiędzy FRSE a instytucją beneficjenta

 Miniaturka_zarządzanie_formalne_2018

2. Zarządzanie jakościowe projektem

 Miniaturka_zarządzanie_jakościowe_2018

3. Umowa pomiędzy beneficjentem a uczestnikiem mobilności

 Miniaturka_umowa_beneficjent_uczestnik_2018

4. Zarządzanie finansowe projektem

 finanse_2018

5. System Mobility Tool+ i formularz SL - wstępne zagadnienia

 Miniaturka_systemy_internetowe_2018