Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

III WARSZTATY POWER MASTER – BRANŻA KREATYWNA - MULTIMEDIA I REKLAMA

Do udziału w kolejnych warsztatach z cyklu POWER MASTER w dniach 21 - 23 listopada br.  serdecznie zapraszamy przedstawicieli zespołów projektowych aktualnie realizujących projekty POWER VET związanych z tzw. branżą kreatywną -  reklama, multimedia, komunikacja, grafika komputerowa itd.

Celem warsztatów POWER MASTER jest zwiększenie potencjału oraz umiejętności zespołów projektowych z zakresu wybranych etapów realizacji projektów POWER VET (m.in. ewaluacji i upowszechniania działań w ramach projektów) w kontekście konkretnego obszaru zawodowego. POWER MASTER to cykliczne przedsięwzięcie, a każde spotkanie będzie organizowane dla innej branży.

Każda instytucja może zgłosić do udziału w warsztatach dwie osoby – wskazany jest udział koordynatora projektu i/lub osób merytorycznie związanych z realizacją projektów mobilności POWER VET (nauczyciele przedmiotów zawodowych związanych z tematyką warsztatów).

Warsztaty zostaną poprowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Dwudniowe warsztaty będą obejmować wykład ekspercki z dziedziny reklamy i komunikacji oraz poruszone zostaną zagadnienia związane z bezpieczeństwem szkoły w świecie cyfrowym. Podczas warsztatów będą mieli Państwo okazję popracować nad istotnymi aspektami realizacji projektów tj: motywacja uczestników i członków zespołu projektowego, pozyskiwanie nowych lokalnych partnerów, ewaluacja działań czy upowszechnianie i wdrażanie rezultatów w kontekście przedmiotu projektu. Takie spotkanie to również okazja do nawiązania kontaktów z instytucjami o podobnym profilu zawodowym, co może poszerzyć grono instytucji współpracujących.

MIEJSCE: Złoty Potok (tereny Jury Krakowsko - Częstochowskiej)

TERMIN: 21 - 23 listopada 2018 r.

UCZESTNICY: 2 osoby z instytucji merytorycznie związane z realizacją projektów np. koordynator i członek zespołu projektowego (np. nauczyciel przedmiotów zawodowych związanych z tematyką warsztatów)

WARUNEK FORMALNY:  realizacja projektu/ów w konkursach 2016, 2017 i/lub 2018 wspierających mobilność uczniów i/lub nauczycieli kształcenia zawodowego dotyczących tzw. branży kreatywnej 

TRANSPORT: we własnym zakresie do miejsca szkolenia lub transport organizowany przez FRSE z Częstochowy do miejsca szkolenia – miejscowość Złoty Potok (o szczegółach dotyczących przejazdu poinformujemy osoby zakwalifikowane do udziału)

Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe), wyżywienie oraz imprezy towarzyszące pokrywa organizator spotkania - FRSE.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

PROGRAM WARSZTATÓW [PDF]

FORMULARZ REJESTRACYJNY - NABÓR ZAKOŃCZONY

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Agata Kłopotowska aklopotowska@frse.org.pl tel. 22 46 31 673

Dagmara Wieczorkowska dwieczorkowska@frse.org.pl tel. 22 46 31 672


POWER MASTER – CYKL WARSZTATÓW TEMATYCZNYCH

Warsztaty podnoszące kompetencje zespołów projektowych - Skuteczność, Jakość, Innowacyjność w projektach POWER VET

Serdecznie informujemy, że rusza cykl warsztatów pn. POWER MASTER dedykowanych przedstawicielom instytucji realizujących projekty mobilności ponadnarodowej sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe na zasadach programu Erasmus+, finansowanych ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój!

POWER MASTER jest kolejnym, po POWERGEDONIE, wydarzeniem mającym na celu podniesienie jakości projektów realizowanych na zasadach programu Erasmus+, ale dofinansowanych ze środków POWER. W każdym roku planowana jest organizacja przynajmniej jednego warsztatu. Każde spotkanie będzie organizowane dla innej branży zawodowej, w innym miejscu w Polsce.  

Celem warsztatów POWER MASTER jest podniesienie jakości wybranych etapów realizacji projektów mobilności POWER VET w kontekście konkretnego obszaru zawodowego w którym realizowany jest projekt. Skoncentrowanie warsztatów na konkretnej branży zawodowej pozwoli uczestnikom POWER MASTER planować i podejmować działania projektowe w taki sposób aby przyniosły one tyle korzyści dla uczestników projektów i instytucji do ilu zostały przeznaczone.

POWER MASTER ma m.in. na celu:

  • Dostarczenie narzędzi mogących usprawnić pracę nad projektem,
  • Zwiększenie potencjału i umiejętności zespołów projektowych z zakresu wybranych etapów realizacji projektu POWER VET, 
  • Zainspirować koordynatorów projektów do nowych wyzwań, działań wykraczających poza standardowe schematy,
  • Sieciowanie uczestników warsztatów – razem można więcej,
  • Identyfikację dobrych praktyk z danego obszaru.  

W ramach POWER MASTER zostaną przeprowadzone warsztaty z trenerami FRSE dotyczące m.in:

  • Jak skutecznie i innowacyjne upowszechniać rezultaty projektu?
  • Jak zaplanować i realizować ciekawy program praktyk/szkolenia?
  • Jak wspierać młodzież w osiągnięciu sukcesu zawodowego?
  • Jak motywować uczestników i członków zespołu projektowego?

OPIS WYDARZENIA [PDF]

Jeżeli mają Państwo pomysły na ciekawe warsztaty POWER MASTER w Państwa regionie serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dagmara Wieczorkowska (22) 46 31 672 dwieczorkowska@frse.org.pl