Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa
tel. 22 46 31 000
e-mail: kontakt@frse.org.pl


ZESPÓŁ PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ (PO WER)
Liliana Budkowska - Dyrektor Biura Programów Zewnętrznych i Międzysektorowych 
tel. 22 46 31 424,

Emilia Halemba - Zastępca Dyrektora
tel. 22 46 31 671; ehalemba@frse.org.pl

Agnieszka Wielgomas 
- Koordynator Zespołu
tel. 22 46 31 215, agnieszka.wielgomas@frse.org.pl

Łukasz Cherek
tel.  22 46 31 445, 

Dominik Dymowski

tel. 22 46 31 659, ddymowski@frse.org.pl

Katarzyna Głowacka
tel. 22 46 31 678, 

Justyna Głusiec
tel. 22 46 31 661, 

Beata Kostrzewska
tel. 22 46 31 662, bkostrzewska@frse.org.pl

Beata Likos-Grzesiak
tel. 22 46 31 312, 

Magdalena Sroczyńska
tel. 22 46 31 579, 


Zespół merytoryczny Projektów Szkolnictwa Zawodowego (VET)

Emilia Halemba - Zastępca Dyrektora
tel. 22 46 31 671; ehalemba@frse.org.pl

Patrycja Makowska - Koordynator Zespołu
tel. 22 46 31 675, pmakowska@frse.org.pl

Joanna Bazylak
tel. 22 46 31 304, jbazylak@frse.org.pl

Arkadiusz Chabiera
tel. 22 46 31 677, achabiera@frse.org.pl

Agata Kłopotowska
tel. 22 46 31 673, aklopotowska@frse.org.pl 

Katarzyna Łukasiak
tel. 22 46 31 674, klukasiak@frse.org.pl

OLga Piecka
tel. 22 46 31 263, opiecka@frse.org.pl

Katarzyna Płoskiewicz
tel. 22 46 31 446, kploskiewicz@frse.org.pl

Patrycja Szczypska
tel. 22 46 31 691, pszczypska@frse.org.pl

Dagmara Wieczorkowska
tel. 22 46 31 672, dwieczorkowska@frse.org.pl

Dominika Żółcik
tel. 22 46 31 299, dzolcik@frse.org.pl


ZESPÓŁ MERYTORYCZNY PROJEKTU
"Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych
oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej"

Emilia Halemba - Koordynator Zespołu
tel. 22 46 31 671; ehalemba@frse.org.pl

Anna Dębska
tel. 22 46 31 288, adebska@frse.org.pl

Ada Ladzik
tel. 22 46 31 664, aladzik@frse.org.pl


ROZLICZENIA FINANSOWE PROJEKTÓW MOBILNOŚCIOWYCH

Adam Wierzchowski
tel. 22 46 31 149, awierzchowski@frse.org.pl

Małgorzata Lipska
tel. 22 46 31 143, mlipska@frse.org.pl

Katarzyna Baranowska
tel. 22 46 31 132, kbaranowska@frse.org.pl