Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa
tel. 22 46 31 000
e-mail: kontakt@frse.org.pl


ZESPÓŁ PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ (PO WER)

Liliana Budkowska - Zastępca dyrektora w Pionie Programów Zewnętrznych
tel. 22 46 31 424,

Emilia Halemba - Koordynator Zespołu
tel. 22 46 31 671; ehalemba@frse.org.pl

Zespół Merytoryczny Projektów Edukacji Szkolnej (SE)

Justyna Sawa
tel. 22 46 31 661, jsawa@frse.org.pl

Paulina Misiak
tel. 22 46 31 665, pmisiak@frse.org.pl

Lucjan Chilmon
tel. 22 46 31 666, lchilmon@frse.org.pl

Beata Kostrzewska
tel. 22 46 31 662, bkostrzewska@frse.org.pl

Agnieszka Wielgomas 
tel. 22 46 31 215,   agnieszka.wielgomas@frse.org.pl


Zespół merytoryczny Projektów Szkolnictwa Zawodowego (VET)

Agata Kłopotowska
tel.  22 463 16 73, aklopotowska@frse.org.pl

Patrycja Makowska
tel. 22 46 31 675;
pmakowska@frse.org.pl

Patrycja Szczypska
tel. 22 46 31 691; pszczypska@frse.org.pl

Katarzyna Łukasiak
tel. 22 46 31 674; klukasiak@frse.org.pl

Arkadiusz Chabiera
tel. 22 46 31 677; 

Dagmara Wieczorkowska
tel. 22 46 31 672; dwieczorkowska@frse.org.pl  

Mateusz Winek
tel. 22 46 31 676; 

Dominika Żółcik
tel. 22 46 31 299, dzolcik@frse.org.pl

Joanna Bazylak
tel. 22 46 31 304, 




ZESPÓŁ MERYTORYCZNY PROJEKTU
"Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych
oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej"

Anna Dębska
tel. 22 46 31 288, adebska@frse.org.pl

Ada Ladzik
tel. 22 46 31 664, aladzik@frse.org.pl





ROZLICZENIA FINANSOWE PROJEKTÓW MOBILNOŚCIOWYCH 

Adam Wierzchowski
tel. 22 46 31 149,

Małgorzata Lipska
tel. 22 46 31 143,
Katarzyna Baranowska 
tel. 22 46 31 132,